Menü
Sepetim

Hakkımızda

2017 yılında kurulan Yiğitbey Tatlıcısı, titizliği ve yenilik anlayışı çerçevesinde şekillenmiştir. Bağdat Tatlısının geleneksel yapısından taviz vermeden, geçmişten gelen bu lezzeti kalite ve hizmet anlayışı içerisinde ilk günkü heyecan ve coşku ile Yiğitbey Tatlıcısı bu günlere taşımışlardır.

ÜRETİM


Yiğitbey Tatlıcısı; hammadde seçiminden tüketiciye ulaşana dek her aşamada kontrolü elden bırakmadan yaklaşık 30 kişilik ekibi ile büyük bir itinayla üretim yapmaktadır.

İmal etmiş olduğu tüm ürünlerin siz tüketicilerine sürekli olarak aynı kalitede ulaşması için firma bünyesinde Gıda Mühendisi görev yapmaktadır. Ham maddelerin  kendi mevsiminde toplanmasına, özenle seçilmesine ve taze olarak saklanmasına özen göstermektedir. Maharetli ustalarının ellerinden çıkan ürünler taş fırınlarda odun ateşinde pişirilmekte ve doğal şeker şerbetiyle tatlandırılmaktadır. Lezzet ve kalite açısından Yiğitbey Tatlıcısı standartlarına ulaştığı belirlenen ürünler tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Ürünlerinde insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta, personel ve üretim alanı hijyeni konusunda titizlik gösterilmektedir.
Yiğitbey Tatlıcısı 1000 m2 alana sahip 2 katlı tesisinde hijyen koşulları altında kendi bünyesinde üretimini yapmakta ve Ankara'da 3 şubede satışa sunmaktadır.


Üretimi tamamlanan ürünlerin sunumunda, ve paketlenmesinde ürünün daha uzun saklanabilmesi ve olumsuz hava koşullarından etkilenmesini önlemek için %80 oranında kimyasaldan arındırılmış AR-GE çalışmaları firmamıza ait olan ambalaj malzemesi ve kutular kullanılmaktadır.


KALİTE


Kalite yönetimini kendine felsefe edinmiş olan Yiğitbey Tatlıcısı her aşamada prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli ürünler sunmakta etken olan kalifiye personel, kaliteli malzeme ve uygun üretim ortamını bir araya getirmiştir ve her geçen gün ürün yelpazesini zenginleştirmektedir.
Üretim için kullanılan bütün malzeme ve hammaddeyi denetimden geçirerek kullanıma sunmaktadır.

Yiğitbey Tatlıcısı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve HELAL Gıda Sertifikalarına sahip olmakla beraber bu sistemleri işletme üzerinde uygulamaktadır. Ayrıca personeline vermiş olduğu ‘Müşteri İlişkileri ve İletişim’ gibi konuları barındıran seminerlerle maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.